%D0%BC%D0%BA%20%D1%85%D0%B4%D0%BC%D0%B01.jpg

 

Вітаємо на сторінці Морського фахового коледжу

Херсонської державної морської академії!

 

          Система управління навчанням ХДМА доступна як у браузерній версії, так і через мобільний додаток. Посилання для завантаження Moodle MobileApp: 

 

%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%8F.png

          Для початку роботи з сайтом необхідно здійснити вхід в обліковий запис за попередньо наданими атрибутами (логін, пароль). Звертаємо увагу, що кожен користувач несе особисту відповідальність за:

  • конфіденційне зберігання атрибутів входу на сайт і корпоративну поштову скриньку ХДМА;
  • своєчасне звернення до технічного адміністратора в разі компрометації (втрати, розголошення, крадіжки, несанкціонованого копіювання атрибутів входу тощо) для заміни або відновлення паролю.

 

Система управління навчанням ХДМА не дозволяє користувачу самостійно змінити атрибути входу!

 

 %20%281%29.png

Feedback*** 

  • Адміністратор СУН в МФК ХДМА (загальні питання): solodovnyk.anastasiya@ksma.ks.ua 
  • Технічна підтримка (у разі проблем, пов`язаних з несанкціонованим доступом в обліковий запис): adminz@ksma.ks.ua 

*** Для звернень використовуйте корпоративну пошту ХДМА (з адресами в домені ksma.ks.ua).  Заявки з інших адрес не опрацьовуються.

 

 %D1%8F%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%8F%20-%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.png

          Акцентуємо увагу, що будь-які несанкціоновані втручання в роботу Системи управління навчанням ХДМА фіксуються технічним адміністратором. Відповідальність за такі інциденти визначена в статті 361 Розділу ХVI Кримінального кодексу України:

"Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, - карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи". 


Шановні випускники і працедавці!

Запрошуємо вас пройти опитування: