Шановні користувачі системи електронного забезпечення навчання ХДМА!

 

    Всі посилання на мережеві ресурси ХДМА знаходяться за адресою   net.ksma.ks.ua  

 

unnamed.png Мобільний додаток LMS Moodle (завантажити мобільний додаток, ввести URL-адресу сайта Moodle: https://mdl.ksma.ks.ua)

 

    Використання корпоративної пошти ХДМА (з адресами у домені ksma.ks.ua) для службових цілей усіма курсантами та співробітниками ХДМА є обов'язковим згідно з “Положенням про електронну пошту ХДМА”.

 

    Зареєстрована адреса e-mail ХДМА (без адреси домену ksma.ks.ua)  є логіном до входу на сайт електронного навчання Moodle. Також курсант отримує пароль до сайту, який є особистим і не підлягає розголошенню.

    Нагадуємо Вам,  що паролі - це інформація, яка дорівнюється матеріальним цінностям, і підлягає ретельному зберіганню!

 

    Потрібно пам'ятати, що курсанти зобов'язані ретельно зберігати свої паролі насамперед від електронної пошти, тому що це є необхідним мінімумом для їх обслуговування у всіх ІТ-службах ХДМА.

 

НЕ ЗМІНЮЙТЕ ПАРОЛЬ!  Система не дозволить вам змінити пароль, але і старий буде вже не дійсним!!!

У разі проблем зі входом на сайт, Bи повинні зайти у корпоративну пошту (mail.ksma.ks.ua) та  надіслати листа на адресу системного адміністратора     adminz@ksma.ks.ua

 

У разі виникнення проблем всередині   курсів  звертайтеся за адресою  solodovnyk.anastasiya@ksma.ks.ua

Відповідальність за втручання роботи електронних систем визначена в кримінальному Кодексі України.

: Р о з д і л XVI.  ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН (КОМП'ЮТЕРІВ), СИСТЕМ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ І МЕРЕЖ ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку 1. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, - карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

 

 

 

 

Допомогти з Search courses